Zarządzanie nieruchomościami od 2004 roku

Szwedzka 4 to portfolio mieszkań na wynajem należące do prywatnego inwestora. Zarządzaniem i wynajmem mieszkań zajmuje się Hamilton Asset Management, marka będącą częścią renomowanej Grupy Hamilton (obok Hamilton May, Hamilton Suites i Hamilton International). Grupa Hamilton zarządza nieruchomościami w imieniu swoich klientów od 2004 roku.

Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi naszych najemców w zakresie zarządzania i wynajmu. Mamy wieloletnie doświadczenie i dogłębną znajomość rynku nieruchomości. Jako profesjonalny zarządca nieruchomości rozumiemy potrzeby najemcy i robimy wszystko, aby mieszkając przy Szwedzkiej 4 czuł się jak w domu.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Maksymilian Bednarczyk

Zarządca nieruchomości

Maksymilian Bednarczyk jest zarządcą nieruchomości przy projekcie Szwedzka 4. Odpowiada za kompleksowe zarządzanie apartamentami i kontakt z najemcami, w tym za przeprowadzanie prezentacji i przekazywanie mieszkań.

Ilona Stanik

Starszy Konsultant
PRS & Capital Markets

Ilona Stanik pełni w Grupie Hamilton funkcję Starszego Konsultanta ds. PRS & rynków kapitałowych. Jej główną rolą jest reprezentowanie inwestorów sektora najmu instytucjonalnego w procesach nabywania i sprzedaży mieszkań, oraz negocjowanie warunków transakcji na rynkach kapitałowych.